S kým spolupracujeme

Natália Pažická

Natália Pažická je bývalá modelka a v súčasnosti jedna z najvýraznejších life-styleových influenceriek. Zameriava sa predovšetkým na udržateľnosť a ekologicky prospešný životný štýl. Počas svojho štúdia v Amsterdame sa začala zaoberať ekológiou. Je zakladateľkou občianskeho združenia Every Individuals Matters a spoluzakladateľkou projektu Klíma ťa potrebuje. Ako mladá aktivistka je vzorným príkladom toho, čo sa stane, keď jedného dňa začneme od seba.

Michal Sabo

Michala Saba môžete poznať ako zapáleného ekoaktivistu a ako greenfluencera. Na svojich sociálnych sieťach ľudí informuje o rozličných spôsoboch ako viesť ekologickejší život, bojuje proti fast fashion, plytvaniu a odpadkom v prírode. Stojí za petíciou Klíma ťa potrebuje, ktorá dosiahla na Slovensku historický rekord a podpísalo ju vyše 120 000 ľudí, ktorým budúcnosť planéty, rovnako ako jemu nie je ukradnutá. Jeho vášnivý aktivizmus je rovnaký ako jeho osobnosť, nikdy sa nezastaví pred ničím.

Baša Števulová

Baša Števulová je bývalá snowboardistka a zakladateľka domácej značky s detským oblečením DIOBO. Ako športovkyňa vie, čo znamená byť aktívnou a s poriadnou dávkou disciplíny pristupuje aj k životnému prostrediu. Keďže je mamou a často sa ako influencerka prihovára práve mamičkám, velebí eko-friendly životný štýl, uprednostňuje domáce výrobky a značky a rozhodne ide v tomto smere svetlým príkladom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dejepis Inak (@dejepisinak)